DAROWIZNY

Każdego dnia widzimy dzieci w różnym wieku zaniedbane rozwojowo i o niskim statusie materialnym.

Bez Twojego wsparcia te dzieciaki nie mają szans na normalne życie. Wybierz proszę jedną z poniższych form przekazania darowizny.

 

 

SPOSÓB 1:

DOKONAJ DAROWIZNY SZYBKIM PRZELEWEM INTERNETOWYM:

Wpisz kwotę darowizny i kliknij poniższy przycisk "dotpay"

 

Opis:
Kwota:

 

 

SPOSÓB 2:

DOKONAJ DAROWIZNY POPRZEZ PORTAL SIEPOMAGA.PL:

Wpisz kwotę darowizny i kliknij naciśnij enter:

 

 

SPOSÓB 3:

MOŻESZ RÓWNIEŻ PRZEKAZAĆ NAM ŚRODKI

PRZELEWEM TRADYCYJNYM:

 

Raiffeisen Polbank S.A.

NR KONTA PLN: 89 1750 0012 0000 0000 3309 6356

NR KONTA EURO: 11 1750 0012 0000 0000 3309 6402

NR KONTA USD: 92 1750 0012 0000 0000 3309 6399

Tytuł operacji: "darowizna na cele statutowe"

Kod BIC/SWIFT:  RCBWPLPW

 

SPOSÓB 4:

MOŻESZ TAKŻE ROBIĆ ZAKUPY POPRZEZ

FANIMANI.PL i WSPIERAĆ NAS ZA DARMO:

 

Zielony banner 300x250

 

 

-------------------------------------------

 

 

Dzięki Tobie potrzebujący mogą otrzymać od nas:

Wsparcie edukacyjne

Naszym zdaniem edukacja jest kluczem do sukcesu w życiu. Przekazujemy nasze umiejętności i kształcimy w młodym człowieku chęć do pracy by żyło mu się lepiej.

Wsparcie emocjonalne

Wzmacniamy mocne strony dziecka i bazujemy na tym. Rozmawiamy, nie oceniamy, chwalimy a nie krytykujemy. Jesteśmy wtedy gdy oni nas potrzebują.

Wsparcie informacyjne

Dajemy wskazówki potrzebne, by młody człowiek zszedł na właściwą drogę i dążył do celu.

Wsparcie instrumentalne

Poprzez organizowanie spotkań w różnego rodzaju placówkach, firmach pokazujemy że on też może do czegoś dojść. Nie jest skazany na porażkę. Tylko trzeba chcieć.

Wsparcie materialne

Świadczymy pomoc rzeczową tym najbardziej potrzebującym tj. ubrania, żywność, rzeczy codziennego użytku.

Pomagaj Każdego Miesiąca

Poprzez miesięczne wpłaty, masz realny wpływ na życie dzieci, które jej najbardziej potrzebują każdego dnia. Jest to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób, aby coś zmienić w życiu zagrożonych dzieci i zapewnienie im stałej, niezawodnej opieki. Twoje 10zł, 20zł, 30zł miesięcznie jest bezcenne! Dodatkowo, hojność naszych miesięcznych zwolenników pozwala Stowarzyszeniu PROACTIVE w celu wdrożenia nowych programów ratunkowych dla dzieci. Darowizną może być też sprzęt agd i rtv, oprogramowanie komputerowe, komputery, odzież i obuwie, czas antenowy, reklama w prasie, pozycjonowanie www, reklama na bilbordach.

 

Zgodnie z art. 18 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, kwotę darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego w wysokości do 10% dochodu można odliczyć od podstawy opodatkowania. Zgodnie zaś z art. 26 ust 1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych kwotę darowizny w wysokości do 6% dochodu można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym. Wysokość darowizny powinna być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy, obdarowanego, a w przypadku darowizny innej niż pieniężna - dokumentem, z którego wynika wartość tej darowizny, oraz oświadczeniem obdarowanego o jej przyjęciu (art. 26 ust. 7 pkt. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych ; art. 18 ust. 1c ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych)

UWAGA! Powyższe odliczenia przysługują niezależnie od przekazania 1% dochodu na organizacje pożytku publicznego zamiast do budżetu krajowego.

 

 

 

 

 

 

adidas w r1 nmd collegiate navyred stripe adidas nmd runner pk camo pack adidas nmd xr1 olive nowa odslona adidas nmd xr1 triple white adidas originals zapowiada nmd r2 nice kicks x adidas consortium nmd adidas consortium nmd r1 pk x nice kicks red gum adidas nmd navy white adidas consortium x nice kicks nmd runner pk nice kicks x adidas nmd runner primeknit nice kicks x adidas nmd adidas adidas nmd october 2016 releases adidas nmd october 2016 releases detailed look adidas nmd r1 releases october 1st adidas nmd xr1 adidas nmd xr1 pink adidas nmd october 2016 adidas release dates october 2016 adidas originals nine nmd releases october 1st

Ta strona używa plików Cookies. Klikając "OK" wyrażasz zgodę. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies. czytaj więcej