aktualności

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 06:12

 

 

Podopieczni Stowarzyszenia PROACTIVE spędzili bardzo aktywnie wakacje. Tylko spójrzcie na zdjęcia :) Góry Stołowe, Wrocław, Lublin, aqua park, spływy kajakowe, dwudniowe wycieczki i spanie pod namiotem, piesze wycieczki po 25 km w Kampinosie, Mazowiecki Park Krajobrazowy, ogniska, kolejka grawitacyjna, zjazdy na pontonach, WCK Aleksandrów - turniej gier PS i XBOX ...

Oto linki z naszych wypraw :) Takie wakacje powinny być każdego roku ;)

Góry Stołowe Part I      Góry Stołowe Part II    Góry Stołowe Part III   

Wrocław, Afrykarium

Młodzież PROACTIVE     Lato w mieście ;)

wtorek, 27 czerwiec 2017 06:45

 

Projekt Edukacja Proactive dobiegł końca. Przez 10 miesięcy wspieraliśmy dzieci edukacyjnie, społecznie, materialnie, emocjonalnie.

Dużo pracy i wysiłku włożyliśmy przez ten rok, my pedagodzy jak również dzieci.

Zbudowanie relacji między dorosłym a dzieckiem wymaga dużego zaangażowania, poświęcenia się i wiary, że to się uda. Na tej bazie mogliśmy odkrywać potrzeby rozwojowe dziecka i określić co należy zmienić. Wspólnie z dziećmi opracowywaliśmy plan działania na okres całego roku szkolnego. A później go realizowaliśmy przez 10 miesięcy- dni powszednie, weekendy, święta, ferie... zawsze byliśmy dostępni i otwarci na naszych podopiecznych. Na zakończenie roku szkolnego podsumowaliśmy przepracowany razem czas i nakreślamy ścieżkę dalszego rozwoju.

Nasi podopieczni są cudowni, wiem jednak że przez 10 miesięcy nie da się wszystkiego zrobić, naprawić czy ukształtować, dlatego w każdej chwili możemy udzielić doraźnej pomocy.

Serdecznie chciałam podziękować naszym sponsorom, bez których projekt Edukacja Proactive nie miał by racji bytu. To jak się nasi podopieczni zmienili i czego dokonali przez ten rok szkolny potwierdza fakt, że to ma sens.

Poświęcanie swojego czasu, dawania siebie 100% bez względu czy to jest poniedziałek czy niedziela, ferie czy święta przynosi niesamowity efekt, zmienia na lepsze młodego człowieka, czy można chcieć czegoś więcej ?

Moi drodzy, szanowni sponsorzy zachęcam Was do wspierania Stowarzyszenia PROACTIVE w nowym roku szkolnym i uczestniczenia w zmianie na lepsze dzieci, które chcą aby te zmiany się dokonywały. A wierzcie mi to, że dziecku się chce to trzy czwarte sukcesu.

Dziękuje,

Magda Pawłowska

 

piątek, 28 kwiecień 2017 06:39

 

 

 Realizujemy zadanie publiczne na rok 2017

Drodzy Państwo!

Informacje dotyczące aktualnego wyjścia z pedagogiem osiedlowym będą przekazywane na bieżąco po każdym spotkaniu z p. Karolem. Można również kontaktować się telefonicznie, numer do p. Karola znajdą Państwo na ulotce informacyjnej o wyjściu do kina, które odbyło się 26.04.2017r.

 

piątek, 14 kwiecień 2017 07:05

poniedziałek, 20 marzec 2017 10:14

 

 

Projekt "Animacja czasu wolnego młodzieży
- działania pedagoga osiedlowego w Radości"


Tak brzmi tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie PROACTIVE, współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa -Dzielnica Wawer na rok 2017

Pedagodzy ulicy w akcji ! Mamy wpływ na rzeczywistość. Niesiemy realną pomoc, czy to nie wspaniałe?

 

Strona 1 z 5
adidas w r1 nmd collegiate navyred stripe adidas nmd runner pk camo pack adidas nmd xr1 olive nowa odslona adidas nmd xr1 triple white adidas originals zapowiada nmd r2 nice kicks x adidas consortium nmd adidas consortium nmd r1 pk x nice kicks red gum adidas nmd navy white adidas consortium x nice kicks nmd runner pk nice kicks x adidas nmd runner primeknit nice kicks x adidas nmd adidas adidas nmd october 2016 releases adidas nmd october 2016 releases detailed look adidas nmd r1 releases october 1st adidas nmd xr1 adidas nmd xr1 pink adidas nmd october 2016 adidas release dates october 2016 adidas originals nine nmd releases october 1st

Ta strona używa plików Cookies. Klikając "OK" wyrażasz zgodę. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies. czytaj więcej